KONST / Litografier / Färglitografi 14556394
nr 1455 6394
Färglitografi
Magdalena Kossakowska. Signerad, färglitografi, numrerad 144/290,57x68, yttermått inklusive ram: 78x90 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:26:08
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)